Osmangazi

   En Servis olarak Bursa’nın merkez ilçesi olarak bilinen Osmangazi ilçesinin tüm mahallelerine servis hizmeti sağlamaktayız. Osmangazi ilçesi bizim en önemli kalelerimizdendir. Nüfusu açısından Bursa’nın en kalabalık ilçesi olan Osmangazi ilçesinde siz değerli müşterilerimizin her türlü servis tamir bakım ihtiyaçlarında 7 / 24 en hızlı ve en kaliteli servisi sağlamaktayız.

   Kombi arızalarıza , petek bakımlarınıza ,beyaz eşyalarınızın teknik desteğine firmamızdan servis talep ediniz.   Sağladığımız servis işlemlerinde orijinal parçayı en uygun fiyata kullanmaktayız. Yaptığımız her işlemin Bir yıl servis garantisi bulunmaktadır. Doğru ve Güvenilir hizmet için doğru adrestesiniz.

   Firmazın ilkelerinin en başında yüzde yüz müşteri memnuniyeti gelmektedir. Güler yüzlü teknisyen kadromuzdan aldığınız teknik servis hizmetinden duyduğunuz memnuniyeti çevrenizdeki dostlarınızla paylaşmanız bizim en büyük mutluluğumuz olacaktır.

   Osmangazi ilçesinin adının ve şanının büyüklüğüne yakışır bir hizmet kalitesi sağlamak bizim en büyük temennimizdir. Bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Tanıtım videosu için tıklayınız… https://www.youtube.com/watch?v=d4y1c522o4o

Bursa Merkez Osmangazi’de kombi, klima ve beyaz eşya servis hizmeti verdiğimiz mahalleler:

osmangazi