Yenişehir

Şehir merkezi Osmangazi‘nin doğusunda yer alan Yenişehir; merkeze 55 kilometre uzaklıktadır. Bursa’nın uluslar arası hava alanı Yenişehir dedir. Bu yüzden de Yenişehir hava alanı olarak adlandırılır. Yenişehir 14. yüzyıla kadar uzanan bir geçmişe sahiptir. Birçok tarihi esere ev sahipliği yapan ilçemiz yerli ve yabancı turistlerinde ilgi odağıdır. Nüfus dağılımı ise merkezde %57  , köylerde %43 olarak ayrılmaktadır.

Bizler Bursa’nın diğer ilçelerine olduğu gibi Yenişehir’e de sağladığımız servis imkanı ile sizlerin her zaman hizmetindeyiz. Bursa da en hızlı servis olarak bilinen bizler müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan ve yaptığı işlerin her zaman arkasında olan ekip olarak bu günlere gelmiş ve siz değerli Bursalı hemşerilerimizin beğenisini kazanmış bulunmaktayız.
Marka model ayırt etmeden kombi, klima, beyaz eşya, doğalgaz sobası, küçük ev aletleriniz de oluşan arızalar için yada bakıma ihtiyaç duyulan cihazların bakımları için bizi haftanın 7 günü 24 saat boyunca aktif olan çağrı merkez numaramızdan arayabilir ve kayıt oluşturabilirsiniz.