Bir İtalyan markası olan Dolcevita, ülkemizde baymak güvencesi ile satışa sunulmuştur. Baymak markasının yan ürünlerinden biri olarak kabul edilen Dolcevita kombiler iklimlendirme sektörünün temel taşlarından biri haline gelmiştir.
Bizler Bursa da Dolcevita kombilerin servisliğini özel olarak yapmakla birlikte sizlerin kombilerinizde oluşan arızalar için en hızlı servis olarak sizlere hizmet etmekteyiz.
Bize çağrı merkez numaralarımız

Daha fazlasını oku

Dias markası ; doğalgaz sobası , şofben ve doğalgaz için gerekli olan ekipmanları üretmektedir.
Bizler Bursa’nın pek çok ilçe ve mahallesine hizmet veren en hızlı servislerden biri olarak tanınmakta ve arızalı olan cihazların sorunlarını en kısa sürede çözüme kavuşturmaktayız.
Bize çağrı merkezimiz aracılığı ile ulaşabilir ve kayıt oluşturabilirsiniz. Dilerseniz site içinde yer alan müşteri hizmet formunu doldurarak da kayıt...

Daha fazlasını oku

1954 yılından bu yana üretimlerine devam eden marka yarım yüzyıllık mazisi ile ülkemizde tercih edilen markalardan biri haline gelmiştir.
iklimlendirme sektörünün öncülerinden olan Demirdöküm ülkemiz piyasasında olduğu gibi avrupa ve orta asyada da tercih edilen markalar arasına girmiştir.

Bizler Demirdöküm markalı ürünlerin servisliğini Bursa da özel olarak yapmaktayız ve sizlere en hızlı şekilde ulaşmak ve arızalı olan cihazların sorunların...

Daha fazlasını oku

Alman teknoloji devlerinden biri olan Buderus iklimlendirme sektöründe dünyada tercih edilen ilk markalardan biri olarak bilinmektedir. Ürünlerindeki kalite ve sağlamlıktan asla ödün vermeyen , bununla birlikte her geçen gün kendini daha ileriye taşıyan teknolojisi ile dünyada kabul görmüş markalardan biridir. Ülkemizde de sıklıkla tercih edilen Buderus pek çok evde yer alan iklimlendirme sektörü araçları ile bilinmektedir...

Daha fazlasını oku

Brötje iklimlendirme sektörü devlerinden Baymak ile yaptığı anlaşma sonucunda Baymak bünyesinde üretilmeye ve Baymakın yan ürünlerinden biri olarak piyasada yer almaya başlamıştır. Brötje sağlamlığı ile tercih edilir hale gelirken üretime başladığı ilk günden bu yana asla kendinden ve ürünlerindeki kaliteden ödün vermemiştir.
Bizler sektörde uzun zamandır bulunmamız sebebi ile Baymak markalı cihazlarda olduğu gibi Brötje markalı ci...

Daha fazlasını oku

” İnsanların güvenini kaybetmektense, paramı kaybetmeyi tercih ederim. ” diyen Robert Bosch üretimini gerçekleştirdiği beyaz eşya ve iklimlendirme sektörü ürünleri ile alanında lider konumda olmayı başarmıştır. Dünyada ve ülkemizde ilk tercih edilen beyaz eşya markalarından biri olan Bosch , bu konumda olmasının en büyük sebebinin sağlam ürün , kaliteli malzeme ve insanların güvenini kazanmak olduğunu bilmektedir.
Bizler Bursa da ...

Daha fazlasını oku

1958 yılından bu yana üretimlerini aralıksız sürdüren marka ilk etapta katı yakıtlı soba üretmekteydi . Yenilenen enerji kaynakları sebebi ile katı yakıtlı sobalardan doğal gaz ile çalışan soba şofben ve kombi gibi cihazların üretimine geçmiştir. oldukça başarılı bir çıkış yakalayan Berussa alanında zirveyi hedeflemektedir. Bizlere Berussa şofben , Berussa kombi yada Berussa doğalgaz sobası arızalarınızda çağrı merkez numara...

Daha fazlasını oku

Baxi baymak teknolojisi kullanılarak üretilen baymakın yan marka grubunda olan ve satış portalı olarak yüksek ivme yakalamayı başarmış markalardan biridir.
Baxi , tıpkı Baymak gibi iklimlendirme sektörünün her alanında çeşitlilik sergileyen ve ürün imalatı ve ihracatını doğru şekilde uygulayan ender markalardan biridir.
Bizler sektörde 15 senedir bulunan deneyimli elemanlarımız ile sizlere her zaman hizmet etmek için çabalamaktayız...

Daha fazlasını oku

1897 den günümüze kadar sürekli devam eden ürün yenileme ve üretme işlerinde uzmanlaşmış olan Baykan kombi sektöründe sağlam ve güvenilir adımlarla ilerlemektedir. Bizler sektörde 15 senedir kombi servisliği yapmaktayız. Her türlü arıza , bakım ve montaj işlemlerinizde bize çağrı merkez numaralarımızdan ulaşabilir ve kayıt oluşturabilrisiniz.

Daha fazlasını oku

Kuruluşu yarım yüzyıldan fazla olan Baymak, Hollanda da üretime başlamış ve ürünlerindeki kalite sayesinde tüm dünyada tanınan ve tercih edilen markalar arasına girmeyi başarmıştır. Baymak iklimlendirme sektörünün bir çok farklı kolunda ürettiği ve geliştirdiği ürünler ile tanınmakla birlikte bu ürünlerin sağlamlığı ile de bilinmektedir.
Baymak markalı ürünlerinizde oluşan her türlü arıza ve bakım işlemleri için bizlere ...

Daha fazlasını oku