Nilüfer

En Servis olarak Nilüfer ilçesinin tüm mahallelerine servis hizmeti sağlamaktayız. Sağladığımız servis işlemlerinde orijinal parçayı en uygun fiyata kullanmaktayız.

   Güzel Nilüfer’imizin her noktasında evinizde iş yerinizde karşınıza çıkacak kombi arızaları , klima arızaları , beyaz eşya arızaları ve bunların yanında tüm elektronik aletlerinizin bakım ihtiyaçlarını yerinde profesyonel kadromuzla gidermekteyiz. Teknik servis ihtiyaçlarında en hızlı ve en kaliteli hizmet için 7 / 24 çağrı merkezlerimize ulaşarak servis talebi oluşturabilirsiniz.

   Hizmet verdiğimiz Bursa Nilüfer ilçesi mahallelerini şöyle sıralayabiliriz . ;

  100.Yıl Mahallesi , Ahmetyesevi Mahallesi , Alaaddinbey Mahallesi ,   Altınşehir Mahallesi , Ataevler Mahallesi , Balat Mahallesi , Barış Mahallesi , Beşevler Mahallesi , Cumhuriyet Mahallesi , Çalıkhalil Mahallesi ,  Çamlıca Mahallesi , Demirci Mahallesi , Dumlupınar Mahallesi , Ertuğrul Mahallesi , Esentepe Mahallesi , Fethiye Mahallesi , Görükle Mahallesi , Gümüştepe Mahallesi , Hasanağa Mahallesi , Işıktepe Mahallesi , İhsaniye Mahallesi , İstiklal Mahallesi , Karaman Mahallesi , Kurtuluş Mahallesi , Küçüksanayi , Kültür Mahallesi , Minareliçavuş Mahallesi , Nosab , Odunluk Mahallesi , Osb , Özlüce Mahallesi , Sakarya Mahallesi , Üçevler Mahallesi , Ürünlü Mahallesi …

   Yaptığımız her işlemin Bir yıl servis garantisi bulunmaktadır. Doğru ve Güvenilir hizmet için doğru adrestesiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

bozbey_nilüfer